Yeni insanlarla tanışmak ve keyifli arkadaşlıklar kurmak için kameralı sohbet odalarında bir çok değişik insan ile eğlenceli sohbetlere katılabilir, boş zamanlarınızı görüntülü chat odalarında bayanlarla sohbet ederek değerlendirebilirsiniz.

Oyunlar » Beceri Oyunları » Koyun Koyuna 3

Macera kaldığı yerden devam ediyor. Maceraperest koyunlarımız yine yollarını kaybetmiş durumdalar ve senin yardımına ihtiyaçları var. Çıkışa ulaşmaları için onlara yardım etmelisin.

 
Shirley (Şişman Koyun-1), Shaun (Ortanca Koyun-2) ve Timmy (Küçük Koyun-3) ilk iki maceralarında olduğu gibi, yine yön tuşları ve 1-2-3 tuşları ile kontrolü sağlayabilirsiniz. Koyun Koyuna 3 oyununa başlarken bu sefer iki farklı seçenek ile karşılaşacaksınız. Birincisi eski bölümlerinde olduğu gibi alıştırma-eğitim bölümü, diğer bir seçeneğimiz ise Londra da geçen çılgın macera. Oyunu ilk defa oynayacaklar için Training (Eğitim) bölümünde alışıp daha sonra London bölümüne geçmeleri daha akıllıca olacaktır. Koyun Koyuna Oyununun 3. bölümünü de SafirOyun.Com olarak sizlere sunuyoruz, keyifli zamanlar geçirmenizi temenni ediyoruz. Lütfen, oynadığınız oyunlara yorum yazmayı ihmal etmeyiniz.
 
Koyun Koyuna oyununun 1. Bölümünü Oynamak için TIKLAYIN.
 
Koyun Koyuna oyununun 2. Bölümünü Oynamak için TIKLAYIN.
 
Koyun Koyuna oyununun 4. Bölümünü Oynamak için TIKLAYIN.
Sponsorlu bağlantılar

Koyun Koyuna 3 oyunu yorumları

Güvenlik kodu
 • oyun canavarı - 13.01.2014

  abi cok iyi

 • azra alp - 24.08.2013

  hiç iyi değil :(((

 • internet ustası - 27.07.2013

  Süper bir oyun knk aranır bu arada ADASDADASD:D

 • yusuf - 25.06.2013

  koyun koyuna1 ve koyun koyuna2 kadar beğenmedim